Aktualności

SUPER BIAŁA farba akrylowa przeznaczona jest do dekoracyjnego malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń (tynki cementowe i cementowo-wapienne, gipsowe, płyty gipsowo-kartonowe). Pozostawia matowy efekt wykończenia. Odpowiedni dobór składników aktywnych sprawia, że pomalowana powierzchnia charakteryzuje się wyjątkową trwałością bieli i optymalną aplikacją. Zapraszamy na zakupy.

Czytaj dalej

Wśród naszego asortymentu znajdą Państwo elektrody, które przydadzą Ci się w czasie spawania. Zastosowanie elektrod sprawia, że prace spawalnicze przebiegają sprawnie i skutecznie. Elektrody przydadzą się zarówno w profesjonalnym zakładzie, jak i w warsztacie majsterkowicza do wykonania drobnych napraw. Dostępne są różnego rodzaju elektrody, o wielu średnicach — z powodzeniem więc wybierzesz odpowiedni typ przeznaczony […]

Czytaj dalej

Zapoznaj się z propozycją znanych i cały czas cenionych wkrętów fosafatowanych na czarno jakimi są wkręty do profili drewniancyh oraz do profili metalowych do mocowań materiałów drewnianych oraz stalowych. Zapraszamy na ulicę 3-go Maja 20a. PHU KOŚCIELAK

Czytaj dalej

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na flagi, uchwyty do flag i kije. Tym samym zachęcamy do świętowania tak ważnego dnia.

Czytaj dalej

W tym tygodniu przygotowaliśmy dla Państwa specjalną cenę na gwoździe budowlane ogólnego przeznaczenia. Promocja ważna od 24.04.2017 roku do wyczerpania zapasów. Podane ceny są cenami brutto. Zapraszamy na zakupy.            

Czytaj dalej